Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Grzegorz C (1377 niezalogowanych)
1 Post

(kolodziej49)
Wiking
... wtrace swoje trzy grosze...odnoszac sie do wypowiedzi kamila75,moge przedstawic pewien fakt w sprawie uczciwosci.bedac w kraju w ubieglym roku,a dokladnie w kwietniu wpadl w moje rece zagubiony portfel z gotowka i kartami kr....nie namyslajac sie oddalem go w rece calkiem przyjemnej policjantki,ktora byla niedaleko.oczywiscie wspomnialem o znaleznym,lecz to dobrowolna decyzja posiadacza portfela.po spisaniu moich danych przez mila pania policjantke i powrotu do norszy mialem cichutka nadzieje na chociazby slowa podziekowania ze strony wlasciciela/adres pocztowy zostawilem/. coz...zero odzewu..po uplywie bodajze miesiaca ,pech chcial,ze tym razem ja zagubilem portfel z dokumentami,prawem jazdy,gotowka i kartami.znalazl go norweg,ktory od razu po znalezieniu portfela skontaktowal sie ze mna bezposrednio i oddal... kupilem nawet auto od niego... UCZCIWOSC. a wszystkim drobnym zlodziejaszkom kibicuje,niech noc wam ciemna bedzie,lajzy !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Hania S
(hania656)
Wiking
Dobrze powiedziane kolodziej49 niech noc bedzie ciemna... i dokładam swoje 5 groszy ze wstyd!! zwłaszcza ze mieszkając w norge zostałam okradziona przez rodaków - zgroza!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Darek xxx
(darek1965)
Wiking
chłopie nie myl polskości z bandyctwem pijaństwem !!! coś ci sie we łbie po przewalało. Poza tym jak zapraszasz gości do domu to cieszysz sie jak zapier... ci np kase bo przeciez polakowi to ujdzie!!
Jestesmy gośćmi w ich kraju - maja swoje zasady tak jak ty w swoim domu i nie pozwalasz by ktos ci sie z buciorami do niego pchał aczkolwiek lubisz gości ale jesli są na swoich miejscach -GOSCI!!!
Poza tym takie informacje pisane są na Mojej norwegii bo to nasz portal - o kim maja pisać o muslimach??? a tak juz na koniec jako polski Polak naucz sie pisać po polsku!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...czuwaj

GOSCIU...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Przemek Pryk
(ObywatelX)
Wiking
prawda jest taka że wszędzie nas poznali , i rozpoznają jako hałaśliwych ,wulgarnych ,często pijanych ,kradniemy za granicą i w Polsce , a najgorsze jest to że jeden drugiego jak tylko jest okazja potrafi okraść .
Mało jet fajnych Polaków któży pomogą, niewysmieją i potrafią uszaniować czyjąś własność .Pracowałem na exsportach 8 lat napatrzyłem się .a jesteśmy takim pracowitym narodem ,kościół , wiara , honor , co się stało z nami , tyle nauczek ,wojny, rozbiory .Jak patrze na to wszysko to mi szkoda naszego Narodu , ale wieże że przyjdzie czas kiedy będziemy dumni , niebedziemy się wstydzić za to że urodzilismy się w pieknym kraju z zagubionymi ludżmi.Pozdrawiam wszystkich
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Tusek wszystkiemu winny
i żydy i komuchy
i ruskie jeszcze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
jasta102 napisał:
Tusek wszystkiemu winny
i żydy i komuchy
i ruskie jeszcze


i kiszone ogory,
i kwaszona kapucha....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
A G
(dron68)
Nowicjusz
Tusek wszystkiemu winny
i żydy i komuchy
i ruskie jeszcze


A co ci ruscy zrobili zlego?Tobie osobiscie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
dron68 napisał:
Tusek wszystkiemu winny
i żydy i komuchy
i ruskie jeszcze


A co ci ruscy zrobili zlego?Tobie osobiscie.

no tak myślałem
że o żydów i komuchów i Tuska nikt nie zapyta
bo wszyscy wiedzą ile zła naczynili narodowi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
dron68 napisał:
Tusek wszystkiemu winny
i żydy i komuchy
i ruskie jeszcze


A co ci ruscy zrobili zlego?Tobie osobiscie.


ruskie pierogi
ruskie czolgi...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok